Usługi - SZRON | Twoje Centrum Gastronomiczne
 

Lista Kategorii

Kategorie branżowe

eRaty Santander Consumer Bank

Rzetelna Firma

Zakupy w naszym sklepie

Zakupy w naszym sklepie zabezpiecza CERTUM

Dlaczego warto kupwać u nas: sprawdzone produkty, pomoc w zakupie, doradztwo, szybka wysyłka, gwarancja, serwis

rational

 

Zobacz opinie naszych Klientów

Jesteśmy Certyfikowanym Dealerem Firmy RATIONAL


NASZYM KLIENTOM OFERUJEMY SZEREG USŁUG DODATKOWYCH

Doradztwo w doborze sprzętu i urządzeń gastronomicznych, projekty technologiczne, projekty 3D nowobudowanych i już istniejących lokali, transport i montaż urządzeń.


Dla naszych Klientów przygotowaliśmy również dogodne formy finansowania w postaci systemu ratalnego oraz leasingu. Umożliwiamy także wypożyczenie wybranych urządzeń (w przypadku zainteresowania prosimy o kontakt).

 


Kompleksowo doradzamy w doborze sprzętu i urządzeń gastronomicznych


Otwierasz lokal gastronomiczny i potrzebujesz pomocy w odpowiednim doborze niezbędnego sprzętu? Skontaktuj się z naszym działem handlowym, który zawsze służy fachową pomocą. Zostaw nam swój numer telefonu lub przyślij lub e-mail z zapytaniem, a na pewno odpowiemy najszybciej jak tylko możemy!

 


Wykonujemy zaawamsowane projekty technologiczne


Jeżeli jesteś w trakcie budowy nowego lub przebudowy już istniejącego lokalu i potrzebujesz profesjonalnego projektu spełniającego obowiązujące standardy – skorzystaj z naszych usług. Wykonujemy projekty pod indywidualne wymagania naszego Klienta.
Koszt wykonania projektu zawsze ustalany jest indywidualnie z uwzględnieniem możliwości oraz potrzeb inwestora.

 


Wykonujemy nowoczene projekty Projekty 3D


Wykonujemy również nowoczesne projekty 3D, które bardzo wiernie oddają wygląd przyszłego lokalu. Wykonanie takiego projektu pozwala na wczesnym etapie realizacji inwestycji zobaczyć jak będzie wyglądał lokal. Dzięki temu jesteśmy w stanie przewidzieć i w porę zmienić te elementy, które Twoim i naszym zdaniem „nie pasują” lub zostały źle zaprojektowane. Oszczędzamy nie tylko pieniądze, ale również i czas, który często odgrywa kluczową rolę w tego typu przedsięwzięciach.
Koszt wykonania projektu 3D wyceniany jest indywidualnie, jednak w przypadku realizacji wyposażenia przez naszą firmę koszt wykonanego projektu odejmowany jest od całkowitej wartości realizowanego przez nas zlecenia – dzięki temu projekt 3D otrzymujesz od nas GRATIS!Różne możliwości transportu w firmie SZRON


-Transport większości produktów oferowanych w naszym sklepie odbywa się za pośrednictwem firm kurierskich tj. DHL, UPS, FEDEX, ROHLIG SUUS.

-Koszt wysyłki podany jest każdorazowo w opisie produktu w zakładce „Warunki dostawy” oraz w koszyku podczas składania zamówień. (w wybranych przypadkach transport wyceniany jest indywidualnie).

-Dodatkowo oferujemy własny transport oraz pomoc przy rozładunku dostarczonego towaru. W tym przypadku opłata zależy od odległości i wynosi 1,5 zł/km (cena netto, transport liczony jest w obydwie strony).

 


Oferujemy montaż urządzeń


Nasi specjaliści zamontują dostarczony sprzęt zgodnie z wymaganiami technicznymi dzięki czemu mają Państwo pewność właściwego i bezpiecznego użytkowania zakupionego sprzętu.


facebook


PLANUJESZ

OTWORZYĆ LOKAL

GASTRONOMICZNY?

Skontaktuj się z naszym specjalistą w sprawie kompleksowego wyposażenia lokalu gastronomicznego

 

 


 

 

Nasz specjalista
EXIS Interactive

Projekt i realizacja:

SZRON - Wyposażenie gastronomii, urządzenia gastronomiczne - Warnik do wody, taboret gazowy, piec konwekcyjno-parowy, nadziewarka do kiełbas