Warunki dostawy - SZRON | Twoje Centrum Gastronomiczne
 

Lista Kategorii

Kategorie branżowe

eRaty Santander Consumer Bank

Rzetelna Firma

Zakupy w naszym sklepie

Zakupy w naszym sklepie zabezpiecza CERTUM

Dlaczego warto kupwać u nas: sprawdzone produkty, pomoc w zakupie, doradztwo, szybka wysyłka, gwarancja, serwis

rational

 

Zobacz opinie naszych Klientów

Jesteśmy Certyfikowanym Dealerem Firmy RATIONAL

 

JAK DOSTARCZAMY NASZE PRODUKTY?

 

 

Transport produktów oferowanych w naszym sklepie odbywa się na obszarze całej Polski. W większości przypadków realizowany jest on bezpośrednio z magazynów producentów/dostawców za pośrednictwem firm kurierskich tj. GLS, RABEN, DHL, UPS, FEDEX, ROHLIG SUUS dzięki czemu możliwe jest skrócenie czasu realizacji zamówienia.


Towary których jesteśmy producentem wysyłamy w dniu, w którym zostało złożone zamówienie lub nastepnego dnia rano (w przypadku zamówieniem złożonych po godzinie 14).


Koszt wysyłki podany jest każdorazowo w opisie produktu w zakładce „Warunki dostawy” oraz w koszyku podczas składania zamówień (w wybranych przypadkach transport wyceniany jest indywidualnie).

 

Należy dokładnie sprawdzić przesyłkę w obecności kuriera. W sytuacji stwierdzenia uszkodzeń konieczne jest sporządzenie protokołu szkody na druku spedytora. Dokument ten jest podstawą do rozpatrzenia reklamacji z tytułu szkód transportowych.


W przypadku wybranych urządzeń (tj. szafy i stoły chłodnicze/mroźnicze, nadstawki i lady chłodnicze) oraz na indywidualne życzenie Klienta oferujemy własny transport oraz pomoc przy rozładunku dostarczonego towaru. W tym przypadku opłata zależy od odległości i wynosi około 1,5 zł/km (cena netto, transport liczony jest w obydwie strony).


Zamawiając towary w naszym sklepie masz również możliwość odbioru osobistego. W takim przypadku możliwe jest zwolnienie z kosztów transportu lub transport zostanie obniżony.


Wiele naszych produktów wysyłamy GRATIS, oznaczone są one specjalnym znaczkiem.


W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości zachęcamy do zapoznania się z regulaminem naszego sklepu internetowego.


facebook


PLANUJESZ

OTWORZYĆ LOKAL

GASTRONOMICZNY?

Skontaktuj się z naszym specjalistą w sprawie kompleksowego wyposażenia lokalu gastronomicznego

 

 


 

 

Nasz specjalista
EXIS Interactive

Projekt i realizacja:

SZRON - Wyposażenie gastronomii, urządzenia gastronomiczne - Warnik do wody, taboret gazowy, piec konwekcyjno-parowy, nadziewarka do kiełbas