Regulamin Newslettera - SZRON | Twoje Centrum Gastronomiczne
 

Lista Kategorii

Kategorie branżowe

eRaty Santander Consumer Bank

Rzetelna Firma

Zakupy w naszym sklepie

Zakupy w naszym sklepie zabezpiecza CERTUM

Dlaczego warto kupwać u nas: sprawdzone produkty, pomoc w zakupie, doradztwo, szybka wysyłka, gwarancja, serwis

rational

 

Zobacz opinie naszych Klientów

Jesteśmy Certyfikowanym Dealerem Firmy RATIONAL


REGULAMIN NEWSLETTER'A

 

 

1. Regulamin określa zasady korzystania z usługi Newsletter.


2. Usługa Newsletter udostępniania jest przez firmę P.H.U. SZRON Grzegorz Zieliński z siedzibą przy ul. Kasprzaka 6, 91-083 Łódź posiadającą nr NIP: 725-103-64-01, REGON: 471612416 zwaną dalej „SZRON”.

 

3. W ramach usługi, za pośrednictwem poczty elektronicznej, na podany przez Użytkownika adres poczty elektronicznej (adres e-mail), wysyłana jest przez SZRON informacja w formie listu elektronicznego (e-mail), zwana dalej „Newsletterem”.

 

4. Newsletter jest bezpłatną usługą, polegającą na okresowym wysyłaniu Użytkownikom informacji o promocjach, wyprzedażach, nowościach i wydarzeniach dostępnych w SZRON.

 

5. Korzystanie z usługi Newsletter’a jest uzależnione od posiadania przez Użytkownika komputera lub innego urządzenia multimedialnego z dostępem do sieci Internet oraz posiadania aktywnego konta poczty elektronicznej (e-mail).

 

6. Subskrypcja Newsletter’a polega na wpisaniu adresu poczty elektronicznej, którym dysponuje Użytkownik w formularzu udostępnianym przez SZRON na stronie internetowej. Subskrypcja Newsletter’a przez Użytkownika stanowi wyrażenie przez Użytkownika zgody na otrzymywanie bezpłatnego Newsletter’a.

 

7. Użytkownik w każdym momencie ma prawo zrezygnować z usługi Newsletter’a. Subskrypcję można anulować, klikając na link znajdujący się na dole przesłanych listów elektronicznych lub wysyłając taką prośbę na adres: marketing@szron.eu.

 

8. Klient subskrybując Newsletter wyraża zgodę na wysyłanie przez SZRON za pośrednictwem Newsletter’a reklam oraz informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2013 poz. 1422) na konto e-mail Użytkownika.

 

9. SZRON oświadcza, że podany przez użytkownika adres poczty elektronicznej będzie przetwarzany zgodnie z przepisami, a w szczególności zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych oraz że nie będzie udostępniany podmiotom trzecim.

 

10. Zalecamy zapoznanie się z Polityką prywatności i plików cookies, dostępną na stronie internetowej pod adresem: www.szron.eu/content/16-polityka-prywatnosci.


facebook


PLANUJESZ

OTWORZYĆ LOKAL

GASTRONOMICZNY?

Skontaktuj się z naszym specjalistą w sprawie kompleksowego wyposażenia lokalu gastronomicznego

 

 


 

 

Nasz specjalista
EXIS Interactive

Projekt i realizacja:

SZRON - Wyposażenie gastronomii, urządzenia gastronomiczne - Warnik do wody, taboret gazowy, piec konwekcyjno-parowy, nadziewarka do kiełbas